Sedátka lehátka a houpačky pro miminka

Máte doma miminko? Pak jistě zvažujete, kam ho budete pokládat. Miminko sice pouze leží, ale postýlka je na spinkání, kočárek na vození a kde bude trávit čas doma? Můžete ho položit na zem či na sedačku, ale to dítě přestane rychle bavit. Velmi vhodnou alternativu představují sedátka a houpačky, které jsou anatomicky tvarované tak, aby dítěti nekazily páteř.

Sedátka a houpačky přinášejí dětem zábavu a komfort, který tolik potřebují. Lehátka a houpačky bývají často vybaveny hrazdičkou s hračkami, které dítě může sledovat. Houpací sedátka děti uklidňují a velice je baví. Sedátka a houpačky přináší dětem nové rozměry zábavy a poznání už od útlého věku.

Modré dětské hudební křesílko Asalvo jungle

Modré hudební křesílko, které nabízí dětem prostor pro pozorování, poslouchání i odpočinek. U křesílka je možné aktivovat vibrace i přehrávání melodií. Pevná pozice je určena dětem do 18 kg, houpací pozice potom do 9 kg.

Cena v době recenze: 1 349 Kč

Růžová polohovací koupací sedačka Summer Infant

Polohovací sedačka v růžovém provedení je určena pro koupání miminek od narození. 3 stupně polohování, možnost použití v umyvadle i vaně, jednoduché složení pro snadné skladování.

Cena v době recenze: 599 Kč

Sedátko od miminka po batole Fisher Price ZVÍŘÁTKA Z DŽUNGLE

Fisher-Price® Sedátko od miminka po batole můžete nejdříve použít jako uklidňující houpátko pro nemluvňata, nebo nehybné sedátko se dvěma zvířátky nad hlavou, na které může děťátko sahat. Poté, jak vaše děťátko roste, můžete odstranit hrazdičku s hračkami a změnit sedátko na křesílko pro batolata (do 18 kg)!

Cena v době recenze: 1 857 Kč

Houpací lehátko s dálkovým ovládáním Chicco Polly Swing up

Elektronické lehátko s houpáním na dálkové ovládání je určeno pro děti od narození. Lehátko kromě uklidňujícího houpání, nabízí dětem k pozorování i hraní hrazdičku s měkkými hračkami. Tato hrazdička, stejně jako vnitřní vložka je odnímatelná, lehátko se dá složit do úsporné velikosti.

Cena v době recenze: 2 799 Kč

Protiskluzové lehátko Moudrá Sova pro koupání kojenců

Lehátko do vaničky s obrázkem sovy. Moderní design, kvalitní zpracování, jednoduchá údržba, to vše lehátko nabízí. Je to velmi praktický pomocník v péči o miminko. Usnadňuje bezpečné koupání kojence a díky anatomickému tvaru pomáhá při přidržování miminka ve vodě. Spodní strana má protiskluzovou úpravu pro větší bezpečí Vašeho dítěte.

Cena v době recenze: 152 Kč

Pohodlné rozkládací sedátko pro nejmenší Fisher Price Terrazzo

Fisher-Price® Sedátko od miminka po batole Terrazzo se stříškou je extra pohodlné rozkládací sedátko pro nejmenší, které roste s vaším děťátkem od novorozence po batole. Z počátku slouží jako houpátko nebo pevné sedátko s uklidňujícími vibracemi a dvěma zvířátky nad hlavou. Jakmile vaše děťátko povyroste, můžete jednoduše odstranit hrazdičku s hračkami a přeměnit sedátko na křesílko pro batolata (max. do 18kg).

Cena v době recenze: 2 087 Kč

Dětská houpací kolébka – lehátko pro nejmenší

Lehátko laděné do tmavě šedé barvy je opatřeno hudebním boxem a závěsnými hračkami. Děti v poloze na zádíčkách mohou hračky pozorovat, hudební boxík zvuky a světélky poutá pozornost dětí a rozvíjí jejich smyslové vnímání. Houpací kolébka s rovným dnem a zvednutými bočnicemi je určena pro spaní miminka.

Cena v době recenze: 3 490 Kč

Tyrkysová polohovatelná koupací sedačka Summer Infant Clean Rinse

Skládací sedačka je určena pro koupání dětí od narození až po dobu, kdy budou děti samy sedět. Má měkké sedátko, které dává možnost zapřít hlavičku do správné polohy. Voda přes sedátko pěkně stéká a dokáže pro dítko vytvořit příjemný pocit při koupání.

Cena v době recenze: 849 Kč

Vibrující houpátko s melodií Kinderkraft Felio Peony Rose

Praktické multifunkční houpátko Felio 2020, variabilně nastavitelné jako dětská kolébka, lehátko a stolička. Zavěšené hračky umí šumět, pískat nebo posloužit jako pískátko. Výrobek splňuje požadavky evropské normy pro bezpečnost EN 12790.

Cena v době recenze: 1 299 Kč