Párty a karneval

Žlutý metalický prdící sliz Line Slimy

Žlutý prdící metalický sliz je jedním z šesti slizů, který oplývá efektním působením a elasticitou. Navíc vydává humorné zvuky. V uzavíratelném kelímku s víčkem je bezpečně uložen.

Cena v době recenze: 99 Kč

Strašidelný svítící sliz pro děti

Hmota slizké plasticity je jako kouzelná. Děti ji mohou variabilně odpojovat a zase spojovat. Tentokrát jim sliz bude ve tmě i svítit.

Cena v době recenze: 59 Kč

Tetovací obtisky zlatí a stříbrní motýli

Zlatí a stříbrní motýli se stali námětem pro obrázkové tetování vodou s velmi snadnou aplikací. Kupte dětem tetovací obtisky!

Cena v době recenze: 59 Kč

Svatební růžový bublifuk se srdíčkem

Lehce a snadno nafouknete velké množství bublin, které potěší každého svatebního fotografa. Ideální na svatební fotky i na doladění svatební atmosféry. Nezanechává fleky na oblečení. Nadchne děti, potěší dospělé.

Cena v době recenze: 48 ks - 281 Kč

Dětská tetovací gelová pera

Sada tetovacích gelových per, se kterými si děti mohou vytvořit třpytivé tetování. K dispozici mají šablonky nebo si mohou navrhovat tetování podle své fantazie. Obsah balení: 4 pera v různých barvách, šablonky.

Cena v době recenze: 89 Kč

Svítící dětské neonové tetování

Tetování pro odvážné mladíky, kteří mohou vyzdobit například své paže stylovými obrázky, které za tmy sítí. Balení obsahuje 20 kusů tetování.

Cena v době recenze: 59 Kč

Smývatelné dětské tetování Něžné motivy

Něžné prvky lístečků a květin jsou námětem pro smývatelné tetování, kterým si mohou děti dočasně ozdobit vybranou část těla. Tetování je dermatologicky testované. Po nanesení na kůži je odolné. Ve stejném designu si můžete vybrat z několika variant dětského tetování.

Cena v době recenze: 129 Kč