Dětský nábytek a vybavení dětského pokoje

Veselá dětská jídelní židlička Fancy Chicken

Fancy Chicken je označením pro jednu z židliček Polly 2 Start určenou pro děti od narození. Pro novorozené děti slouží jako pohodlné křesílko, a to ve čtyřech možných nastavitelných polohách opěrky zad, které se přizpůsobují dle růstu děťátka.

Cena v době recenze: 3 799 Kč

Stabilní a pohodlná jídelní židlička Yummy multi Kinderkraft

Pohodlná jídelní židle YUMMY poskytne komfort a pohodlí dětem od 6 do 36 měsíců. Nastavení výšky – nastavení do sedmi úrovní, židli lze snadno nastavit ke stolům různých výšek. Opěradlo – 3-stupňové nastavení opěradla, se sklopnou polohou, je vhodné pro malé děti. Podnožka – nastavitelná podnožka zajišťuje pohodlí vašeho dítěte.

Cena v době recenze: 2 076 Kč

Šedá dětská jídelní židlička rozložitelná na stolík a židli

Moderní jídelní židlička zaujme nejen barevným provedením ale i funkčností. Lze jí rozložit na stůl a židličku kde si dítě může kreslit nebo hrát. Má 5 – bodové bezpečnostní pásy shodné s normou EN14988. Umožňuje polohování opěradla a nastavení pultíku do 3 poloh. Dvojitý odnímatelný tácek a měkké sedadlo se snadno udržují.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

Polohovatelné dětské křesílko Chicco Polly 2 Start Anthracite

Start Anthracite je označením pro tuto dokonalou židličku Polly 2 Start určenou pro děti od narození. Pro novorozené děti slouží jako pohodlné křesílko, a to ve čtyřech možných nastavitelných polohách opěrky zad, které se přizpůsobují dle růstu děťátka. Stejně tak se přizpůsobuje růstu dítka v osmi variantách výška sedátka a opěrka nožiček.

Cena v době recenze: 3 999 Kč

Rozkládací dřevěná dětská jídelní židlička Buk

Rozkládací dřevěná židlička se stolečkem. Přírodní materiál – BUK 80 × 46 × 50 cm (výška x šířka x hloubka) samotný stůl: (vxhxš) 48×46×44 cm. Sedadlo: (šxv) 31×45 cm. šířka opěradla: 39 cm.

Cena v době recenze: 1 036 Kč

Chcete vybavit svému dítěti pokojíček, pak potřebujete vhodný nábytek. Nábytek pro nejmenší děti je třeba vybírat s největší opatrností. Základními parametry je bezpečnost a také zábava pro naše děti. Moderní dětský nábytek lze zvolit v mnoha barevných kombinacích, zejména pak podle pohlaví dítěte.

Kromě postýlky a skříní budete potřebovat také jídelní židličku, která bude pohodlná a bezpečná. Děti rádi napodobují nás dospělé. Proto jim pořiďte miniaturní nábytek v podobě stolu a židličky, mohou tak snídat stejně, jako my dospělí. Malí objevitelé potřebují neustále něco podat. Naučte je samostatnosti a pořiďte jim dětský stupínek, který je určen především nejmenším.