Potřeby pro koupání dětí

Koupání patří mezi každodenní povinnosti, které dopřáváte svým dětem již narození. Také u koupání je třeba myslet na to, aby vaše dítě bylo maximálně v bezpečí. Kojence koupeme ve vaničce nebo v kyblíku, který je velice oblíbený. Později lze zvolit speciální lehátko do vany nebo oblíbenou pěnovou podložku.

Většina dětí vodu miluje, potřebují se však cítit bezpečně a příjemně. To jim umožníte pouze tehdy, pokud jim dopřejete vhodné doplňky. Aby se dítě při koupání nenudilo, dejte mu do vany příjemné gumové hračky, které mu umožní dostatek zábavy. Koupání je rituál, který opakujete pravidelně. Nepodceňte kvalitní doplňky, které vám koupání značně usnadní.

Krásné vodolepky do koupele – Mořská zvířátka

Vodolepky do koupele – pěnová sada s 6 ks, 1 x knížečka, 1 x síťka. Tato sada zpříjemní čas strávený ve vaně. Sada je vyrobená ze speciální pěny. Stačí jen namočit a vodolepky krásně drží na vaně, či na obkladech. Po koupeli stačí uložit do přiložené síťky.

Cena v době recenze: 229 Kč

Vodolepky Moje první mořská zvířátka

Pozvěte si do koupelny mořská zvířátka. Vodolepky stačí namočit a hned jdou lepit na vanu i obklady. Snadno se přesouvají i sundávají, proto mohou děti tvořit stále nové příběhy. Sada obsahuje 12 vodolepek a praktickou síťku s přísavkami.

Cena v době recenze: 239 Kč

Dětská zelená anatomicky tvarovaná plastová vanička

Dětská anatomicky tvarovaná plastová vanička, je velmi praktická v péči o miminko. Vanička má dva otvory na okrajích pro položení mýdla nebo houbičky. Veselé obrázky dítě zaujmou. Délka vaničky je 100 cm. Pro děti od 0 do 12 měsíců.

Cena v době recenze: 269 Kč

Veselé lehátko do vaničky pro miminka

Lehátko do vaničky s obrázkem. Usnadňuje bezpečné koupání kojence a díky anatomickému tvaru pomáhá při přidržování miminka ve vodě. Ve spodní části se nachází protiskluzové úchyty pro lepší stabilitu.

Cena v době recenze: 141 Kč

Barevná viskózní dětská houbička na koupání Calypso Junior

Barevná houbička ve tvaru zvířátka je určena pro děti od jednoho roku s citlivou pokožkou. Je příjemným mycím pomocníkem, umí vytvořit pěnu a děti, kterým padne pěkne do ruky se s ní mohou snadno umývat.

Cena v době recenze: 29 Kč

Pěnová sada vodolepek Zvířátka s farmy

Pozvěte si do koupelny zvířátka z farmy.Vodolepky stačí namočit a hned jdou lepit na vanu i obklady.Snadno se přesouvají i sundávají, proto mohou děti tvořit stále nové příběhy. Sada obsahuje 12 vodolepek a praktickou síťku s přísavkami.

Cena v době recenze: 229 Kč

Moderní dětská koupací vanička s výpustí Béaba Camele’o

Zelená pohodlná vanička zaobleného tvaru vyrobená z protiskluzového materiálu má vytvarované okraje. Snadno se tak drží a přenáší. Má výpustný ventil a úchyt pro sprchovou hadici. K vaničce jde dokoupit stojan na vaničku nabízený jako samostaný produkt.

Cena v době recenze: 789 Kč

Růžová polohovací koupací sedačka Summer Infant

Polohovací sedačka v růžovém provedení je určena pro koupání miminek od narození. 3 stupně polohování, možnost použití v umyvadle i vaně, jednoduché složení pro snadné skladování.

Cena v době recenze: 599 Kč

Kartáček s hřebínkem pro miminka Akuku Sova

Tento kartáček s přírodním vlasem můžete použít na citlivou dětskou hlavičku již od narození. Jemně masíruje pokožku hlavy miminka a tak podporuje prokrvení pokožky a upravuje vlasy. Zakulacené zuby hřebene nedráždí pokožku hlavy. BPA Free.

Cena v době recenze: 69 Kč

Pěnové puzzle – 26 ks vodolepkek se zvířátky

Tyto puzzlíky ve tvaru zvířátek zpestří večerní koupání. Děti si je můžou nalepit na dlaždičky a vanu a skvěle se tak při koupeli zabaví.

Cena v době recenze: 399 Kč

Bílá dětská vanička s výpustí Tega Lux Bunny

Pořiďte si tohoto praktického pomocníka a dopřejte svému miminku pohodlí při koupání s touto luxusní anatomicky tvarovanou vaničkou s obrázkem králíčků. Na okrajích má otvory pro položení mýdla nebo houbičky, ve spodní části výpust pro lepší a pohodlnější vypouštění vody.

Cena v době recenze: 269 Kč

Pěnová podložka ke koupání 58 cm

Praktická měkká pěnová podložka do vaničky zajistí bezpečné a pohodlné koupání vašeho děťátka. Tato pěnová podložka je určena pro děti od narození. Výška pěnové podložky v oblasti hlavičky je cca 8 cm a u nožiček je cca 4 cm.

Cena v době recenze: 119 Kč

Chytání rybiček do vany

Dětská hra chytání rybiček do vody. Chytni si s tímto pěkným prutem veselé a neposedné rybičky! Skvělá hra, která zabaví a ještě procvičí trpělivost, zručnost a motoriku.

Cena v době recenze: 219 Kč

Pěnové vodolepky naše rodinka

Pěnové vodolepky v podobě členů rodiny, jsou příjemnou zábavou ke koupání. Pěnovky si děti mohou lepit na hladké stěny vany nebo obkladu a opětovně je při dalším koupání použít. V síťce opatřené přísavkami se dají snadno osušit a skladovat.

Cena v době recenze: 99 Kč

Světle modrá anatomická vanička 102 cm Srnka

Dětská anatomicky tvarovaná plastová vanička, je velmi praktická v péči o miminko. Vanička má dva otvory na okrajích pro položení mýdla nebo houbičky. Veselé obrázky dítě zaujmou. Délka vaničky je 102 cm.

Cena v době recenze: 258 Kč

Protiskluzové lehátko Moudrá Sova pro koupání kojenců

Lehátko do vaničky s obrázkem sovy. Moderní design, kvalitní zpracování, jednoduchá údržba, to vše lehátko nabízí. Je to velmi praktický pomocník v péči o miminko. Usnadňuje bezpečné koupání kojence a díky anatomickému tvaru pomáhá při přidržování miminka ve vodě. Spodní strana má protiskluzovou úpravu pro větší bezpečí Vašeho dítěte.

Cena v době recenze: 152 Kč

Sada gumovým zvířátek s rybářským prutem

Sada 5 pryžových zvířátek s udicí je určená na hraní ve vodě, proto najde své uplatnění při mnoha koupáních. Děti milují hrát se ve vodě, proto tato sada je pro ně ideální hračka. Každé zvířátko má mají plastový háček na zachycení udicí a každé ze zvířátek vydává zvuk. Zvířátka jsou vyrobeny na dotyk z příjemné gumy, v atraktivních barvách.

Cena v době recenze: 119 Kč

Dětská vanička Sparkle and Splash s podložkou pro koupání miminek

Plastová vanička v modrém provedení je určena pro koupání malých novorozenců a dětí do dvou let věku. Při koupání malých miminek dobře poslouží barevná podložka upevnitelná popruhy. Při koupání již větších dětí se dá tato podložka snadno vyjmout a zvětší se tak objem vaničky.

Cena v době recenze: 959 Kč

Tyrkysová polohovatelná koupací sedačka Summer Infant Clean Rinse

Skládací sedačka je určena pro koupání dětí od narození až po dobu, kdy budou děti samy sedět. Má měkké sedátko, které dává možnost zapřít hlavičku do správné polohy. Voda přes sedátko pěkně stéká a dokáže pro dítko vytvořit příjemný pocit při koupání.

Cena v době recenze: 849 Kč

První zubní kartáček na prst Akuku

První zubní kartáček Akuku je určen pro děti od narození. Pomáhá udržovat zoubky dětí v čistotě. Nasunutím na prst můžete kartáčkem masírovat dásně miminek.

Cena v době recenze: 59 Kč