Nočníky pro kluky i holčičky

Jakmile se dítě naučí chodit, můžete ho pomalu učit zvykat na nočník. Otázka, kdy začít s nočníkem, je značně kontroverzní. Hodně záleží na samotných dětech, některé si nočník oblíbí, jiné si na něho nechtějí ani sednout.

Nočník by se měl stát součástí života každého batolete. Berte v úvahu hlavně skutečnost, že nočník musí být pro dítě pohodlný a také ho na první pohled zaujmout. Nabízíme nočníky v mnoha barevných provedeních a také v různé velikosti. Velmi praktický je dětský nočník s poklopem nebo nočník s vyndavacím středem, který lze snadno umýt.

Knížka učící na nočník – Víš, co má v plínce myš?

Půvabná kreslená knížka známého belgického spisovatele a ilustrátora Guido van Genechtena, která se brzy stala světovým bestsellerem. S textem básníka Hynka Viléma pobaví jemným humorem a navíc naučí vaše dítě chodit na nočníček.

Cena v době recenze: 227 Kč

Nočník pro kluka Autíčko s volantem

Jasně červený nočník s otáčecím volantem a klaksonem poskytuje uvolněné sezení. Vrchní díl s volantem lze odstranit a spodní díl nočníčku bezpečně vylít a vyčistit.

Cena v době recenze: 359 Kč

Veselý zelený dětský nočník se zvířátky

Pořiďte svým dětem tento krásný nočník se zvířátky, který je ideální pro dítě v období přechodu z plenek na toaletu. Je vyroben z kvalitního materiálu, který je snadno omyvatelný, lehký a jednoduše přenosný. Spodní strana má protiskluzovou úpravu.

Cena v době recenze: 199 Kč

Dětský nočník imitace WC se splachováním

Bílý nočník My Size Potty je dobrým pomocníkem pro postupný návyk dětí k používání jak nočníku, tak pro používání klasické záchodové mísy v pozdějším věku.

Cena v době recenze: 1 299 Kč

Roztomilý dětský nočník Fisher Price tučňák

Každý se to jednou musí naučit a díky tomuto roztomilému kamarádovi půjde chození na nočník jako po másle. Díky nízkému sedátku a snadno uchopitelným rukojetím získá vaše miminko při sezení pocit jistoty a tučňákova přátelská tvářička ho při učení na nočník pobaví.

Cena v době recenze: 399 Kč

Hrající nočník s poklopem Sovičky

Poříďte svým dětem tento krásný nočník s obrázkem soviček, který je nepostradatelnou pomůckou v období přechodu z plenek na toaletu. Po vykonání potřeby hraje melodii. Poskytuje dětem pohodlí, díky vysoké opěrce zad a širokému sedátku.

Cena v době recenze: 199 Kč