Matrace do postýlky – dětské matrace

Bílá dětská pěnová matrace do posýlky New Baby 120×60

Klasická pěnová matrace do postýlky z tvrzeného molitanu s bavlněným povlakem. Rozměry 120×60 cm, tloušťka cca 5cm.

Cena v době recenze: 369 Kč

Luxusní dětská pěnová matrace s kokosem

Velmi kvalitní dětská matrace DE LUX s ALOE. Dětská matrace ALOE DE LUX Kokos/pěna/kokos. Potah je pratelný, odepinatelný na kvalitní zip. Potah matrace je vyroben z antialergenního polyesteru a je napuštěn aloe vera, která má antibakteriální vlastnosti. Aloe – s výtažky z aloe vera hýčká pokožku Vaše děťátka.

Cena v době recenze: 1 099 Kč

Modrá klučičí matrace New Baby 120×60 molitan-kokos

Pěnová matrace s vrstvou kokosového vlákna, pro zdravé spaní vašeho dítěte s barevným povlakem. Rozměry 120×60 cm. Složení vrstev: 1 cm kokosová rohož, 5 cm molitan. Atestováno státním hygienickým ústavem.

Cena v době recenze: 573 Kč

Dětská latexovo-pěnová matrace Baby Nellys FLORA

Prošívaný potah, latexová vložka 2cm, diletační vložka. Kvalitní pěna, tlouštka 8 cm. Potah je pratelný, odepinatelný na kvalitní zip.

Cena v době recenze: 1 139 Kč

Kokosová matrace do kolébky 80×40 cm

Matrace do kolébky kokos-molitan-kokos s 2-vrstvou kokosového vlákna a bavlněným potahem pro zdravý a kvalitní spánek vašeho dítěte. Matrace je vyrobena z prvotřídních materiálů. Kokosová vrstva je vyrobena ze slisovaných vláken, které matraci zpevňují a zabraňují opotřebení matrace. Tato unikátní 100% přírodní vložka neblokuje cirkulaci vzduchu, díky čemuž zabraňuje nadměrnému pocení a proleženinám.

Cena v době recenze: 549 Kč