Hračky nákladní autíčka a kamiony

Snad každý malý kluk touží po tom hrát si s kamionem nebo nákladním autem. Velká auta v nich vzbuzují pocit neomezených možností. Nákladní automobily jsou ideální hračkou na písek, neboť se na korbu dá tak krásně nabírat písek a pak ho zase vysypat. Své místo však mají také doma, na korbu se mohou dávat kostky nebo cokoliv dalšího.

Kamióny jsou velká auta, která děti tak rádi pozorují venku. Mít doma svůj vlastní kamión, to je sen každého chlapce. Nákladní auta vynikají pestrými barvami i odolnou konstrukcí, která tak může sloužit po dlouhou dobu malým objevovatelům. A co teprve tolik oblíbení popeláři? Snad každý kluk chtěl být jako malý popelářem.

Dřevěný náklaďák se zvířátky pro nejmenší

Dřevěný náklaďák se zvířátky slouží jako tahací i vkládací hračka. Aby mohl náklaďák včas dovézt zvířátka na farmu, musí děti vložit zvířátka do správného otvoru. Když jsou všechna zvířata naložená, děti mohou zavřít zadní magnetická dvířka, vzít auto za provázek a vydat se vstříc novým dobrodružstvím.

Cena v době recenze: 716 Kč

Modrá Tatra 148 délka 72 cm

Do modrého odstínu zbarvená Tatra 148 je připravená i do náročného terénu. Tatra je oblíbenou, na českém trhu dnes již klasickou hračkou, kdy si mohou kluci tento velký náklaďák užít jak na pískovišti tak kdekoli na zahradě.

Cena v době recenze: 599 Kč

Žlutý sklápěč na setrvačník se zvukovými a světelný efekty

Rozšiř svou sbírku stavebních strojů o suprový sklápěč na setrvačník. Sklápěč má zvukové a světelné efekty. Velikost 25cm.

Cena v době recenze: 259 Kč

Dětské auto s korbou na setrvačník zvukové a světelné efekty

Nákladní auto v poměru 1:16 se zvukovými a světelnými efekty na setrvačník.

Cena v době recenze: 369 Kč

Nákladní auto Tatra 148 s valníkem 30cm

Auto nákladní Tatra 148 valník plast 30cm modrá v krabici 35x18x13cm. Pro chlapečky od 12 měsíců.

Cena v době recenze: 419 Kč

Dětský kamion s kontejnerem na baterie

Kamion s kontejnerem na baterie vydává po stisknutí tlačítek zvuky a svítí.

Cena v době recenze: 190 Kč