Hračky autobusy a tramvaje

Malé děti milují zmenšeniny věcí, které vidí kolem sebe. Zejména pak chlapci si nejraději hrají s auty a vším, co má kolečka a volant. K tomuto výčtu patří také autobusy a tramvaje. Ačkoliv jde o běžné dopravní prostředky, na kterých nám dospělým nepřijde nic zajímavého, pro malé objevitele je to velké dobrodružství.

Hrozně rádi jezdí v opravdové tramvaji a už v kočárku ukazují malým prstíčkem na projíždějící autobus. Pokud svou ratolest chcete opravdu potěšit, kupte autobus nebo tramvaj. Nabízíme různé modely autobusů a tramvají moderních i historických, dokonce i dvoupatrový autobus, který můžeme spatřit v Londýně. Dítě si tím tříbí fantazii a jemnou motoriku.

Pexeso Náklaďáky a autobusy ze silného papíru

Memo klasická hra, která spočívá v nalezení dvojice stejných obrázků – 12 dvojic dopravních prostředků – 24 obrázků ve tvaru náklaďáků z tvrdých kartonových desek. Tištěno na velmi silném recyklovaném kartonu. Pexeso odolá dětským prstíkům a je dobře uchopitelné. Ilustrováno Monikou Forsberg. Nádherné ilustrace, které rozvíjí svým zpracováním estetické cítění.

Cena v době recenze: 430 Kč

Autobus na setrvačník 32 cm

Zahraj si na řidiče autobusu a doprav všechny cestující bezpečně do práce, školy, na nákup či na výlet! Autobus jezdí na setrvačník.

Cena v době recenze: 199 Kč

Červená kloubová tramvaj hlasící zastávky

Rappa Tramvaj mluvící česky. Červená kloubová tramvaj je připravena pro malé řidiče tramvají, kteří ji mohou zařadit do svého vozového parku.

Cena v době recenze: 349 Kč

Hračka dětský autobus harmonika levně

Zahraj si na řidiče autobusu a doprav všechny cestující bezpečně do práce, školy, na nákup či na výlet!

Cena v době recenze: 159 Kč

Autobus pro nejmenší s vkládačkou

Vkládačka BABY autobus pro nejmenší. Barevná baby vkládačka auto je určena pro naše nejmenší dětičky! Vkládačka pomáhá hravou formou rozvíjet motorické a zrakové schopnosti děťátka.

Cena v době recenze: 364 Kč

Levná dětská hračka tramvaj

Tramvaj pro děti ve výrazném barevném provedení.

Cena v době recenze: 199 Kč