Dudlíky (šidítka)

Bez dudlíku se neobejde téměř žádné malé dítě. Dudlík neboli šidítko má na děti téměř zázračný vliv. Uklidňuje je, protože jim připomíná matčin prs. Děti s dudlíkem lépe usínají, jsou klidnější a spokojenější. Odborníci upozorňují na to, že pokud dítě dudlík vyžaduje, není správné mu jej nedat.

Dudlíky se liší velikostí a také tvarem. Vybírejte pro své dítě skutečně kvalitní šidítka, která odpovídají věku vašeho miminka. Anatomicky tvarované dudlíky nedeformují dětské dásně a jsou tedy pro dítě maximálně šetrné. Dopřejte svému dítěti to nejlepší.

Šidítka 6-18m Philips Avent Sovičky 2ks

Silikonová šidítka velikosti 2 ve dvou odstínech s obrázkem sovičky a měsíce, jsou doporučená pro děti od 6 – 18 měsíců. Savičky jsou ortodontické, vytvarované tak, aby nenarušovaly vývoj patra a zoubků. Jsou citlivé k jemným dásním děťátka.

Cena v době recenze: 179 Kč

Ortodontický dudlík NUK 0-6m Tyrkysové hvězdičky

Kojenecký silikonový dudlík NUK Happy Days 0-6 měsíců. Dudlík má krásný barevný obrázek. Ortodontický tvar podporuje vývoj celé ústní dutiny dítěte. Díky užšímu a ploššímu tvaru sací části se snižuje tlak na zuby a čelisti. Plochá sací část a hladká spodní strana přinášejí dítěti příjemný pocit a podporují tak přirozené sání. Odolná, znovupoužitelná cestovní krabička.

Cena v době recenze: 84 Kč

Digitální teploměr v dudlíku Beurer BEU-BY20

U rostoucího miminka záleží opravdu na všem, u nemocného to platí dvojnásob. Měření teploty vašeho miminka by mělo být co nejsnazší, nejbezpečnější. Toto vše zajistí Beurer BEU-BY20 digitální teploměr v dudlíku.

Cena v době recenze: 349 Kč

Silikonová šidítka s ortodontickými savičkami Avent Džungle 6-18m 2ks

ilikonová šidítka velikosti 2 ve dvou odstínech s obrázkem sovičky a měsíce, jsou doporučená pro děti od 6 – 18 měsíců. Savičky jsou ortodontické, vytvarované tak, aby nenarušovaly vývoj patra a zoubků. Jsou citlivé k jemným dásním děťátka. Pro zachování klidné pokožky kolem úst je kryt odlehčený, opatřený kroužkem pro snadné vyjmutí šidítka z úst dítěte.

Cena v době recenze: 179 Kč

Červené šidítko NUK Disney Mickey Minnie 6-18m

Kojenecký dudlík Trendline NUK 6-18 měsíců. Dudlík má krásný obrázek s motivem Disney. Ortodontický tvar podporuje vývoj celé ústní dutiny dítěte. Dudlík je vyroben z vysoce kvalitního plastu a silikonového dudlíku.

Cena v době recenze: 101 Kč