Dětské vaničky

Umíte si představit koupat své miminko bez vaničky nebo bez kyblíku, který je v současné době také velice oblíbený. Vaničky jsou vyrobeny s ohledem na maximální pohodlí vašeho miminka, které se tak bude cítit velice příjemně. Můžete vybírat z mnoha barevných variací, ale také velikostí a tvarů.

Nabízíme speciálně tvarované vaničky, které jsou šetrné k páteři dítěte a zároveň bezpečné. Velice praktické jsou vaničky, které lze dát na klasickou vanu. Tyto vaničky mají v sobě špunt, díky kterému tak jednoduše vypustíte vodu. Dětské anatomické vaničky jsou určené pro děti od narození až do jednoho roku. Poté už dítě můžete koupat v klasické vaně.

Dětská zelená anatomicky tvarovaná plastová vanička

Dětská anatomicky tvarovaná plastová vanička, je velmi praktická v péči o miminko. Vanička má dva otvory na okrajích pro položení mýdla nebo houbičky. Veselé obrázky dítě zaujmou. Délka vaničky je 100 cm. Pro děti od 0 do 12 měsíců.

Cena v době recenze: 269 Kč

Moderní dětská koupací vanička s výpustí Béaba Camele’o

Zelená pohodlná vanička zaobleného tvaru vyrobená z protiskluzového materiálu má vytvarované okraje. Snadno se tak drží a přenáší. Má výpustný ventil a úchyt pro sprchovou hadici. K vaničce jde dokoupit stojan na vaničku nabízený jako samostaný produkt.

Cena v době recenze: 789 Kč

Bílá dětská vanička s výpustí Tega Lux Bunny

Pořiďte si tohoto praktického pomocníka a dopřejte svému miminku pohodlí při koupání s touto luxusní anatomicky tvarovanou vaničkou s obrázkem králíčků. Na okrajích má otvory pro položení mýdla nebo houbičky, ve spodní části výpust pro lepší a pohodlnější vypouštění vody.

Cena v době recenze: 269 Kč

Světle modrá anatomická vanička 102 cm Srnka

Dětská anatomicky tvarovaná plastová vanička, je velmi praktická v péči o miminko. Vanička má dva otvory na okrajích pro položení mýdla nebo houbičky. Veselé obrázky dítě zaujmou. Délka vaničky je 102 cm.

Cena v době recenze: 258 Kč

Dětská vanička Sparkle and Splash s podložkou pro koupání miminek

Plastová vanička v modrém provedení je určena pro koupání malých novorozenců a dětí do dvou let věku. Při koupání malých miminek dobře poslouží barevná podložka upevnitelná popruhy. Při koupání již větších dětí se dá tato podložka snadno vyjmout a zvětší se tak objem vaničky.

Cena v době recenze: 959 Kč