Dětské kufříky

Dětská dílenská sada v kufříku

Jak a čím zaručeně zabavíte dítě na dlouhou dobu? Jakým dárkem uspějete? Dětská dílenská sada v kufříku 4v1 nadchne každého malého kluka a možná i nejedno děvče. Každopádně poskytne dítěti zábavu na dlouhý čas a která rozhodně hned tak neomrzí. Nadchne provedením a vybavením. Veškeré komponenty v podobě nářadí, jako je pilka, šrouby, matice, kleště, šroubovák apod., a to vše v kufříku. Kufřík je vybaven ergonomicky tvarovaným výsuvným madlem a pojízdnými kolečky, kdy tak umožňuje i snadný přesun. K tomu je kufr rovněž vybaven rukojetí pro možnost volby držení v ruce.

Cena v době recenze: 551 Kč

Dětská dílna Master motor pro malé automechaniky

Jak zabavit dítě na delší dobu? Trávíte čas vybíráním dárku, které dítě záhy omrzí, což samozřejmě zamrzí? Chcete potěšit nejen malého kutila? Dětská dílna automechanik Master motor od Buddy Toys nadchne každého malého nadšence do aut a vše s tím související. Díky této dílně se dítě stane opravdovým automechanikem. Dílna umožňuje pod kapotou auta rozebírat motor na malé součástky a znovu sestavit a kontrolovat, zda vše správně funguje, světla svítí a následně poté může autíčko projet. Nechybí totiž volant s funkčním klaksonem a řadicí pákou. Pomocí dálkového klíče lze auto uzamknout.

Cena v době recenze: 1 299 Kč

Dětská mobilní kuchyňka v kufříku

Sada pro malé fanoušky vaření poskytne vašemu dítěti hodiny zábavy a rozvine koordinaci ruka-oko a kreativitu. Sada umožní hraní pro jedno i více dětí. Hračku lze přeměnit na stojací nebo stolní stůl. Sada obsahuje: nádobí – zeleninu – příbory – varnou desku – kuchyňské doplňky – nádoby, láhve.

Cena v době recenze: 607 Kč

Dětský růžový piknikový kufřík

Bohatě vybavený kufřík Sass & Belle Woodland Friends obsahuje veškeré nezbytnosti, které jsou nutné k pohoštění všech zvířecích i lidských kamarádů.

Cena v době recenze: 849 Kč

Výtvarný kufřík Djeco pro předškoláky i školáky

Podpořte rozvoj tvořivosti u dítěte. A nejen to. Zde dítě zapojí a rozvíjí i svou fantazii, jemnou motoriku. A hlavně se jedná o druh zábavy, která je vhodná pro holky i kluky. Velký výtvarný kufřík Djeco je vybaven vším, co váš malý malíř či výtvarník potřebuje ke své umělecké tvořivé činnosti. Sada kvalitních výtvarných potřeb. Malířský kufřík je vyroben z kvalitního vrstveného kartonu a je navržen jako omalovánky. Celou plochu vrchního a spodního dílu si může dítě vymalovat podle své fantazie.

Cena v době recenze: 999 Kč