Dětské jídelní židličky

Vybíráte dětskou jídelní židličku? Nechte se inspirovat naší nabídkou. Nabízí se několik možností, jakou židličku zvolit. Již od půl roku věku můžete využít polohovací dětskou židličku, kterou lze dát téměř do lehu a dítě tak snadno krmit i v době, kdy samo nesedí.

Jakmile dítě začne samo sedět (přibližně od jednoho roku) můžete pořídit dřevěné rostoucí židličky, které jsou velice praktické, protože vydrží opravdu dlouho. Praktické jsou jídelní židličky na kolečkách, které lze snadno přemístit. Všechny jídelní židličky jsou maximálně bezpečné a pro dítě samozřejmě pohodlné.

Veselá dětská jídelní židlička Fancy Chicken

Fancy Chicken je označením pro jednu z židliček Polly 2 Start určenou pro děti od narození. Pro novorozené děti slouží jako pohodlné křesílko, a to ve čtyřech možných nastavitelných polohách opěrky zad, které se přizpůsobují dle růstu děťátka.

Cena v době recenze: 3 799 Kč

Stabilní a pohodlná jídelní židlička Yummy multi Kinderkraft

Pohodlná jídelní židle YUMMY poskytne komfort a pohodlí dětem od 6 do 36 měsíců. Nastavení výšky – nastavení do sedmi úrovní, židli lze snadno nastavit ke stolům různých výšek. Opěradlo – 3-stupňové nastavení opěradla, se sklopnou polohou, je vhodné pro malé děti. Podnožka – nastavitelná podnožka zajišťuje pohodlí vašeho dítěte.

Cena v době recenze: 2 076 Kč

Plastový dětský stůl s pískovištěm

Hrací stolek a pískoviště 2v1. Po sejmutí krytu se stolečku stává pískoviště, které lze naplnit pískem nebo vodou.

Cena v době recenze: 789 Kč

Šedá dětská jídelní židlička rozložitelná na stolík a židli

Moderní jídelní židlička zaujme nejen barevným provedením ale i funkčností. Lze jí rozložit na stůl a židličku kde si dítě může kreslit nebo hrát. Má 5 – bodové bezpečnostní pásy shodné s normou EN14988. Umožňuje polohování opěradla a nastavení pultíku do 3 poloh. Dvojitý odnímatelný tácek a měkké sedadlo se snadno udržují.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

Polohovatelné dětské křesílko Chicco Polly 2 Start Anthracite

Start Anthracite je označením pro tuto dokonalou židličku Polly 2 Start určenou pro děti od narození. Pro novorozené děti slouží jako pohodlné křesílko, a to ve čtyřech možných nastavitelných polohách opěrky zad, které se přizpůsobují dle růstu děťátka. Stejně tak se přizpůsobuje růstu dítka v osmi variantách výška sedátka a opěrka nožiček.

Cena v době recenze: 3 999 Kč

Rozkládací dřevěná dětská jídelní židlička Buk

Rozkládací dřevěná židlička se stolečkem. Přírodní materiál – BUK 80 × 46 × 50 cm (výška x šířka x hloubka) samotný stůl: (vxhxš) 48×46×44 cm. Sedadlo: (šxv) 31×45 cm. šířka opěradla: 39 cm.

Cena v době recenze: 1 036 Kč