Dětská křesílka

Růžové dětské křesílko Sovičky

Jedinečné křesílko pro pohodlí vašeho drobečka i vkusné vybavení dětského pokojíčku. Potah křesílka je z kvalitního materiálu v módním designu se sovičkami. Dopřejte vašemu dítku pohodlné a veselé sezení.

Cena v době recenze: 799 Kč

Zelené dětské křesílko Bino Krteček

Pohodlné křesílko v zelené barvě s motivem Krtečka. Ideální pro lenošení, prohlížení knížek nebo sledování večerníčku. Výrobky jsou vyrobeny z hmoty, která dobře drží tvar, ale zároveň je měkká a pro děti tak absolutně bezpečná. Barevný bavlněný potah lze sejmout a vyprat při 30°C.

Cena v době recenze: 789 Kč

Šedé puntíkované křesílko do dětského pokoje

Módní šedivé křesílko pro pohodlí vašeho drobečka i vkusné vybavení dětského pokojíčku. Potah křesílka je z kvalitního materiálu a je bílými puntíky. Dopřejte vašemu dítku pohodlné a veselé sezení.

Cena v době recenze: 899 Kč

Dětské křesílko Kočička Moulin Roty

Kocourek zdobí hnědý potah křesílka, které je určené pro děti od 3 let. Křesílko nabízí útulný prostor k odpočinku malých dětí, hraní či čtení. Materiál křesílka drží tvar, přitom je měkký a pro děti bezpečný.

Cena v době recenze: 2 399 Kč

Modré dětské křesílko New Baby Liška

Dopřejte svým dětem pohodlné místo na sezení a odpočinek. Toto křesílko s obrázkem lišky doporučujeme jako skvělý a velmi oblíbený doplněk do dětského pokojíčku. Vyrobeno je z měkkého materiálu. Má snímatelný potah z Minky látky, který lze prát.

Cena v době recenze: 699 Kč