Bublifuky a bublinkovače

Bublifuk je drobná hračka, která nestojí mnoho peněz, zato dětem přinese spoustu zábavy. Snad každé dítě se ve svém životě setká s bublifukem, buď mu ho koupíte vy, nebo ho dostanete od babičky či vidí u jiných dětí. Vždyť i my jsme si jako děti tolik rádi hráli s bublifukem.

V nabídce jsou bublifuky s různými motivy, například robot, auto – Cars, Hello Kitty a jiné. Velmi oblíbené jsou bublifuky s více tyčkami například ve tvaru hrabiček, lopatky nebo srdíčka. Do těchto bublifuků se nefouká, ale pouze stačí pohyb rukojeti. Bubliny tak krásně zvládnou i ty nejmenší děti, navíc tolik nehrozí, že dítě bude celé mokré nebo bude „ochutnávat“ bublifuk z tyčky.

Svatební růžový bublifuk se srdíčkem

Lehce a snadno nafouknete velké množství bublin, které potěší každého svatebního fotografa. Ideální na svatební fotky i na doladění svatební atmosféry. Nezanechává fleky na oblečení. Nadchne děti, potěší dospělé.

Cena v době recenze: 48 ks - 281 Kč

Bublifuk Tlapková Patrola 60ml

S bublifukem si užijete kopu zábavy. Táto malá věcička dokáže rozveselit nejen děti, ale i dospělé. S bublifukem zpestříte dětskou oslavu, svatbu neno narozeninovou párty.

Cena v době recenze: 22 Kč

Bublifuk dinosaurus

Každé dítě miluje bublifuk. Bubliny jsou jako kouzelné balónky, které si dítě může vytvořit a pak je honit a chytat. Je to velmi vděčná hračka, která vaše dítě zabaví na dlouhé hodiny.

Cena v době recenze: 75 Kč

Dětský bublifuk Krteček

Bublifuk je jednou z nejoblíbenějších hraček nejen u malých dětí, děti se parádně vyřádí! Nejen děti milují bublifuky a umí se s nimi zabavit. Bublifuk s motivem Krtečka. Víčko bublifuku obsahuje kuličku, kterou můžou děti prohánět bludištěm.

Cena v době recenze: 19 Kč

Bublifuková pistole Tlapková patrola

Červená plastová pistole na střílení bublin s motivem oblíbeného filmu Paw Patrol. Nechejte své děti zkusit střílet bublinky!

Cena v době recenze: 169 Kč