Autíčka policie hasiči záchranáři

Děti fascinují všechna auta, ovšem ta, která mají ještě sirénu a houkají, jsou absolutně nejlepší. Polici, hasiči a záchranářské vozy představují pro děti nekonečné dobrodružství a zábavu. Najednou mají možnost „zachraňovat“ stejně jako skutečné vozy, které vidí v televizi nebo na ulici. Navíc každý z těchto vozů má něco navíc, hasiči a záchranáři ještě speciální záchranný žebřík, který lze vytáhnout a zase složit.

Není pochyb o tom, že auta zajímají zejména malé chlapce, i když také dívky si s autíčky rády hrají. Nabízíme záchranné vozy v různých povedeních, některé modely jsou určeny nejmenším dětem od jednoho roku, kde se klade maximální důraz na bezpečnost. Nezapomínejte, že hrou se děti zároveň učí a rozvíjí svou fantazii.

Dětská elektrická motorka Baby Mix POLICE

Dětská elektrická motorka Baby Mix POLICE v zeleno-černém provedení nadchne každé dítě. Na první pohled zaujme jedinečným designem. Motorka se ovládá sešlápnutím nožního pedálu na stupátku a po jeho uvolnění, motocykl zabrzdí. Stejně tak je snadné ovládání jízdy ve směru vpřed a vzad. Malého motorkáře či motorkářku nadchnou LED světla, která blikají, a to jak na přední, tak i zadní. Vymožeností je i možnost přehrání své oblíbené hudby, a to připojením USB nebo MP3. Precizní, dokonalé, důmyslné provedení zajistí jedinečný požitek z jízdy a zábavu, která neomrzí.

Cena v době recenze: 4 590 Kč

Odrážedlo ambulance s klaksonem na volantu

Chcete pořídit odrážedlo pro vaši ratolest? Vybíráte vhodný dárek? FALK odrážedlo Ambulance s otevíracím sedadlem a klaksonem na volantu potěší každé malé dítě. Je vhodné pro holky i kluky. Odrážedlo pro nejmenší. Odrážedlo, které si získá pozornost nejmenších. Je určeno pro děti již od 1 roku. Výhodou je, že odrážedlo zaujme, zabaví, poslouží svému účelu, a to jak venku, na zpevněné cestě či v přírodě, tak i doma. Výhodou je, že se na tomto odrážedle dítě naučí rychle jezdit, a to s minimem pádů, karambolů a slz.

Cena v době recenze: 999 Kč

Dětské odrážedlo – auto hasiči XL

S jakým dárkem uspějete? Auto, které rozhodně potěší malé caparty. Byť se jedná o hasičské auto, tak věřte, že zaujme nejen malé pány kluky. Auto hasiči XL je parádním auťákem pro kluky i holky. Jedná se o praktický typ odrážedla. Z toho důvodu je vhodné pro děti od 18 měsíců, když už umí sedět, učí se chodit. Má pozitivní vliv na rozvoji motorických dovedností dítěte. Váš malý hasič v tomto auťáku si užije svou jízdu, která ho zajisté i patřičně unaví a pak vám bude i dobře spát.

Cena v době recenze: 749 Kč

Velké hasičské auto Bruder Man se stříkačkou

Hasičský vůz Man je dalším z precizně zpracovaných modelů značky Bruder. Má k dispozici stabilizační šikmé boční sloupky, kterými se zapaží, aby jeho otočné rameno žebříku dosáhlo tam, kde je potřeba. Zvláště při záchranné akci je potřeba, aby vůz ve službách hasičů fungoval bezpečně.

Cena v době recenze: 949 Kč

Autíčko na dálkové ovládání Tlapková patrola Marshall

Ovládej vozidlo oblíbeného hrdiny Marshala z Tlapkové Patroly pomocí dálkového ovladače. Tohle autíčko zvládnou ovládat i nejmenší děti pohybem vpřed a nebo pohybem dozadu, kdy autíčko i zatáčí.

Cena v době recenze: 679 Kč

Model Trabant 601 Hasiči Cobi Youngtimer

Postavte si model legendárního Trabanta v hasičském provedení. Balení obsahuje 77 kostek stavebnice.

Cena v době recenze: 167 Kč

Policejní auto 24 cm se zvukovými a světelnými efekty

Pozor někdo ohlásil krádež! Nastartuj, zapni houkačku a jeď chytit zloděje! Tvým úkolem je přeci “pomáhat a chránit” jako správný policajt! Zvukové a světelné efekty dodají jízdě tu správnou atmosféru!

Cena v době recenze: 319 Kč

Dřevěné policejní autíčko pro nejmenší

Dřevěné policejní autíčko s volným pohonem kol je vhodný dárek pro každého chlapečka, který sní o tom, že jednou bude policistou.

Cena v době recenze: 139 Kč