Autíčka Cars

Autíčka Cars jsou hračky inspirované oblíbeným dětským filmem, který nese stejnojmenný název Cars. Jde o krásný animovaný film o autech hrdinech, který si mezi dětmi získal mnoho příznivců. A jak už to tak bývá, děti si moc rády hrají s hračkami, které napodobují jejich oblíbené filmové hrdiny.

Autíčka Cars pochází od známého výrobce hraček Mattel, který se nezaměřuje pouze na panenky Barbie, ale také na auta a mnoho dalších hraček. Hlavními hrdiny jsou auta jménem MCQueen či oblíbený Burák. Děti tyto auta milují a stanou se dokonalým dárkem k Vánocům, narozeninám i k svátku.

Plyšový Blesk McQueen z Cars

Blesk McQueen, z animovaného filmu Cars, tentokrát zpracovaný jako měkký plyšáček, čeká na děti od narození. Auto i ostatní plyšáčci jsou atestováni, jsou pro děti bezpečnými hračkami, vyrobenými z kvalitní plyše.

Cena v době recenze: 199 Kč

Cestovní hra CARS 3: AUTA DO AUTA

Doba, kdy je každá cesta autem dobrodružství, u dětí netrvá věčně. Někdy dokonce ani nepřijde. Pro tyto případy se hodí mít v záloze Auta do auta. Cestovní hra plná zábavných úkolů vám ukrátí dlouhou chvíli, ať jste kdekoli.

Cena v době recenze: 229 Kč

Nafukovací auto Cars do bazénu

Nafukovací auto do bazénu Cars o velikosti 109 cm x 84 cm. Obsahuje pevné držadlo. Opravná náplast přiložena. Vhodné pro děti od 3 let.

Cena v době recenze: 383 Kč

Autíčko do autodráhy Cars Blesk McQueen

Auto Carrera GO Disney Cars 2 Lightning McQueen.

Cena v době recenze: 559 Kč

Autíčko se zvukem Fances z Cars 3

Žluté autíčko z filmu Cars 3 vydávájící různé zvuky.

Cena v době recenze: 725 Kč